Váš košík je prázdný
Home  Úvodní stránka - Léky - MEDICOFARMA S.A., RADOM
Seřadit dle: nahoru
názvu
dolů
ceny
Stránka:  1 Položek: 2 | na str.: 
Výrobci:
Podrobnější kategorie:
Apo-Ibuprofen 400mg tbl. flm. 100x400mg
Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně...
144 Kč
skladem
detail
Vložit do košíku
Apo-Ibuprofen 400mg tbl. flm. 30x400mg
Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně...
59 Kč
skladem
detail
Vložit do košíku